Hetedik Hetedhét Határ Kárpát - medencei Matematikaverseny Döntő
2012. május 19. szombat, 10.00 óra.
Nyíregyházi Főiskola



1. osztály2. osztály3. osztály4. osztály5. osztály6. osztály

1. osztály

A maximális pontszám: 166 pont

Helyezés:
Pontszám
Név:
Település:
Iskola:
1.
115
Urbin Zsombor Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
2.
113
Csáji Lili Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
3.
112
Szilágyi Levente Nyíregyháza Móricz Zsigmond általános iskola
4.
111
Kőhegyi Fanni Nyíregyháza Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
4.
111
Tóth Boglárka Kakucs Tolnay Lajos Általános Iskola
6.
110
Tóth Marcell Cegléd Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
7.
108
Lajtos Bence Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
8.
107
Mészáros Veronika Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
8.
107
Sonkovits Anna Makó Makói Általános Iskola AMI és Logopédiai Intézet
9.
104
Kohut Márk Kecskemét BELOVA, Zrínyi Ilona Általános Iskola
10.
103
Bán Lőrinc Gábor Budapest Kós Károly Általános Iskola
10.
103
Csáti Zsombor Jenő Budapest Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
10.
103
Dobrán Flóra Jászberény Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola
10.
103
Pásztor Viktória Makó Makói Általános Iskola AMI és Logopédiai Intézet
11.
102
Gulyás Ákos Makó Makói Általános Iskola AMI és Logopédiai Intézet
11.
102
Kacsa Dávid Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
12.
101
Harmati László Budapest Brassó utcai Általános Iskola
13.
96
Rácz Patrícia Réka Püspökladány Kálvin Téri Általános Iskola
14.
95
Krajnyák Kevin Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
14.
95
Plósz Bianka Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
15.
93
Asztalos Zsófia Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
16.
91
Sonkovits Árpád Makó Makói Általános Iskola AMI és Logopédiai Intézet
17.
90
Együd Boglárka Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
18.
88
Lövei Adolf Zoltán Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
19.
87
Bidnay Zsolt Őrbottyán Kvassay Jenő Általános Iskola
19.
87
Paulik Gréta Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
20.
86
Biró Dominik Püspökladány Erőss Lajos Reformárus Általános Iskola és AMI
20.
86
Faragó Marcell Makó Makói Általános Iskola AMI és Logopédiai Intézet
20.
86
Nagy Zoltán Dávid Püspökladány Kálvin téri Általános Iskola
20.
86
Szőke Levente Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
21.
85
Ferencsik Dorka Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
21.
85
Kiss Zsanett Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
21.
85
Szabó Gréta Nikoletta Konyár Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske
22.
83
Kiss Dániel Bendegúz Arnót Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola
23.
82
Orosz Donát Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
24.
81
Birkás Péter Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
24.
81
Firgi Márton Diósd Eötvös József ÁMK Általános iskolája
25.
79
Magera Milán Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
25.
79
Molnár Ádám Pomáz Sashegyi Sándor Általános Iskola
26.
75
Mikulás Marcell Csömör Mátyás Király Általános Iskola
27.
74
Hajdu Boldizsár Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
27.
74
Szabó Eszter Csomád Esztergály Mihály Általános Iskola
28.
68
Badó Zsombor Kecskemét BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskolája
29.
66
Spisák Fanni Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
30.
64
Bancsók Anna Zsófia Csomád Esztergály Mihály Általános Iskola
30.
64
Gondos Alexandra Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
31.
63
Balogh András Márton Püspökszilágy Petőfi Sándor Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskolája
31.
63
Kiss Kíra Püspökladány Kálvin Téri Általános Iskola
32.
60
Boglári Alexandra Acsa Petőfi Sándor KIÁIO
33.
57
Gajda Boglárka Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola
33.
57
Kis Roland Bonifác Tiszaújváros Általános Iskola, AMI és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, EPSZ Széchenyi István Iskola

 

Vissza a lap tetejére...

 

2. osztály

A maximális pontszám: 158 pont

Helyezés:
Pontszám
Név:
Település:
Iskola:
1.
154
Németh Anikó Budapest Gregor József Általános Iskola
2.
153
Baski Bence Budapest Teleki Blanka Általános Iskola
3.
150
Varga Péter Hajdúböszörmény Bocskai István Álltalános Iskola és Városi Sportiskola
4.
149
Bucsánszky Zsombor Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
5.
142
Bálint Domonkos Péteri Pittner Dénes Általános Iskola
6.
140
Czaltig Máté Százhalombatta Körösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI
7.
137
Varga Trisztán Mátészalka Képes Géza Általános Iskola
8.
136
Papp Marcell Miklós Miskolc Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
8.
136
Tamás Szabolcs Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
9.
135
Bányai Kristóf Miskolc Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
9.
135
Sass Lídia Püspökladány Kálvin Téri Általános Iskolai Tagintézmény
9.
135
Szalkay Noémi Nyíregyháza Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Iskola
9.
135
Veres Csenge Püspökladány Kálvin Téri Általános Iskola
10.
134
Tóthvári Gábor Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
11.
132
Friman Gergő Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola
12.
131
Kovács Bálint Tiszaújváros ÁIAMI Kazinczy Ferenc Iskola
12.
131
Szabó Dorina Kíra Nyíregyháza Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Iskola